kasabım top tente görseli
TARİHÇEMİZ
1900’lü yıllarda dedemiz Hamdi Akkaya, hayvan besiciliği ve canlı hayvan alım satımı ile ticari faaliyetlerimizi başlatır. Babamız Asım Akkaya, 1947 yılında Beyoğlu’nda, halen üretim yaptığımız tesis binamızda, Galatasaray Kasabı’nı açar.
kasabim çiftlik görseli Et sektöründe altmış yılı aşkın tecrübeye sahip firmamız, müşteri memnuniyetinden aldığı destekle, küçük-büyük tüm restoran zincirlerinde tüketiciyle buluşturduğu ürünlerin üretimini arttırma ve et ürünleri sektörüne girme kararı verir. Tecrübemizi, çağımızın ileri teknolojisi ile birleştirmek amacıyla 2006 yılında kasabımız et ürünleri tesisi halini alır. Galatasaray kasabı olan firma adımız 2007 yılında, “Galatasaray Et ve Et mamülleri” olarak tescil ettirilir. “Galatasaray Kasabı”, İstanbul’da faaliyete başlayan 73 numaralı kasaptır. Bu nedenle ürünlerimiz “kasabım 73” markası ile üretilmektedir. Böylelikle firmamızın güvenirliliği ve sektörel geçmişinin vurgulanması amaçlanmıştır. Ancak akılda kalıcılığı arttırmak amacıyla markamızdan 73 numarasını çıkarılıp sadece ‘Kasabım’ adını tekrar tescilletip bu marka ile yolumuza devam ediyoruz.
2009 yılında cihangirde açmış oldugumuz Kasabım ethane Restaurant ile müşterilerimizi Türkiye’nin en kaliteli ve seçilmiş etleriyle,kömür ateşinde pişmiş olarak buluşturuyoruz. Kasabımız; işletme, tarım, sağlık, çevre bakanlıklarınca istenen tüm belge ve şartları bünyesinde bulundurarak, ISO ve HACCP sertifikalarına sahiptir. Ürünlerimizin üretimi, belirlenen standartlarda, veteriner hekim kontrolünde, modern yöntemle ve hijyenik ortamlarda yapılmaktadır.
Firmamız; tesis yatırımları, uluslararası belgelerle kalitesi tescillenmiş ürünleriyle sektörde yeni bir açılım yaptığına inanmaktadır. Firmamız; geleneksel kasap dükkanını ve hizmet anlayışını, çağın gereği olarak, hijyenik bir ortamda modern yöntemlerle kaliteli üretim yapan tesisle bütünleştirmiştir. kasabim çiftlik görseli İstanbul’un merkezi Taksim’de bulunan firmamızda, müşterilerimiz, üretimin her safhasını görme ve üretimi kontrol edebilme şansına sahiptir. Uzun yılların verdiği tecrübeyle, hijyenik ortamlarda üretilen kaliteli ve lezzetli ürünler sunan firmamız, müşterilerinin ilk ve gelecekteki beklentilerini karşılamayı ilke edinmektedir. Çalışanlarımızla beraber, siz değerli tüketicilerimize hizmet vermenin gururunu taşıyoruz.
kasabim çiftlik görseli